Ekonomiczna znakowarka stołowa Borries B520

Uniwersalna znakowarka warsztatowa Borries B520 to praktyczne rozwiązanie, które sprawdza się zarówno do drobnych prac rzemieślniczych, jak i w warunkach przemysłowych. Przemyślana, solidna konstrukcja sprawia, że urządzenie charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Niezwykle prosta i przyjazna w obsłudze ekonomiczna znakowarka stołowa pozwala nanosić dowolne oznaczenia, zachowując najwyższą precyzję. Współpracująca z aplikacjami komputerowymi znakowarka to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących sprawdzonych rozwiązań w atrakcyjnej cenie.

Uniwersalna znakowarka Borries B520 – gwarancja najwyższej jakości

Stworzona z myślą o pracach warsztatowych stołowa znakowarka B520 pozwala nanosić indywidualne oznaczenia na powierzchniach wykonanych z metalu oraz tworzyw sztucznych. Z racji niewielkich rozmiarów urządzenie zyskuje na praktyczności, zapewniając precyzyjną i szybką obróbkę. Nad dbałością o każdy detal czuwa elektryczna głowica odpowiadająca za poprawne znakowanie zgodnie z projektem. Znakowarka została wykonana z najwyższej klasy materiałów, które dzięki swojej wytrzymałości zapewniają długie i bezpieczne użytkowanie. W praktyce urządzenie pozwala znakować powierzchnię detalu zarówno w pojedynczych cyklach, jak również w niewielkich seriach. Pomimo kompaktowych rozmiarów obszar znakowania osiąga powierzchnię 120 x 100 mm. To przekłada się na niezwykle precyzyjny efekt, zapewniając pożądany rezultat w mgnieniu oka. Znakowarka Borries to także dbałość o wysoki komfort pracy. Oprócz przemyślanej konstrukcji operator zyskuje swobodny dostęp do narzędzia. Dzięki napędowi składającemu się z pojedynczych silników krokowych oraz przekładni pasowej znakowarka B520 generuje niski poziom hałasu, zapewniając komfort codziennego użytkowania. Uniwersalne cechy narzędzi Borries pozwalają nanosić oznaczenia w technologii wyżłobienia punktowego 7×5, 9×7, vibropeening oraz DataMatrix. Dodatkową zaletą urządzenia w przypadku korzystania z systemu DataMatrix jest brak konieczności zasilania znakowarki układem sprężonego powietrza.

Narzędzia Borries – doświadczenie i precyzja

Poprzez swobodę, jaką oferuje znakowarka B520, urządzenie umożliwia nanoszenie numerów seryjnych, numerów partii oraz innych oznaczeń na wielu powierzchniach. Zachowując względy praktyczne, produkty Borries od lat cieszą się zaufaniem w branży przemysłowej. Proste użytkowanie oraz szybkie i tanie serwisowanie pozwala korzystać z funkcjonalności sprzętu przez długi czas. Do zalet znakowarki stołowej zalicza się możliwość oznaczenia na kilku wierszach

. W celu zapewnienia najwyższego standardu znakowarka Borries oferuje dodatkową funkcję znakowania kątowego oraz łuków kołowych. Urządzenie sprawdzi się także w przypadku konieczności nanoszenia dat, numerów seryjnych oraz dłuższych ciągów oznaczeń. W celu zapewnienia najwyższego komfortu producent rozszerzył ofertę, wprowadzając dedykowane oprogramowanie VisuWin SE. Przyjazny w obsłudze interfejs aplikacji zapewnia swobodne nanoszenie indywidualnych oznaczeń graficznych. Korzystając z bogatej bazy wzorów oraz styli czcionek, operator urządzenia w krótkim czasie dostosuje sprzęt do indywidualnych potrzeb produkcji. W opozycji do konkurencyjnych urządzeń znakowarka Borries B520 cechuje się niską masą, która oscyluje na poziomie 20 kg. Zapewnia to stabilne znakowanie, które jednocześnie pozwala zachować najwyższą precyzję. Kompaktowe rozmiary oraz niskie zużycie energii elektrycznej zapewniają całkowity komfort użytkowania. Produkty marki Borries to synonim niezawodności oraz najwyższej precyzji. Dzięki zebranemu przez lata doświadczeniu producent oferuje sprawdzone rozwiązania, które pozwalają tworzyć produkty najwyższej klasy. Szeroka oferta narzędzi znakujących marki Borries pozwala wybrać sprawdzone rozwiązanie dostosowane do wszelkich potrzeb. W celu dokonania optymalnego wyboru narzędzi warto skonsultować się z profesjonalnym doradcą, który dzięki swojemu doświadczeniu pozwoli wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie dla biznesu.

Źródło: S.T.M – Systemy i Technologie Mechaniczne

More in Technologie

You may also like

Comments are closed.